NISSAN MAR İSTANBUL

SERVİS HİZMETLERİ

NISSAN MAR SERVİS HİZMETLERİ

NISSAN MAR Yetkili Servisi’nde kesin müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız. Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki beş konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. NISSAN MAR Yetkili Servisi için önceliğimiz müşterimizin memnuniyetidir. Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz.

Aracınızın periyodik bakımlarını NISSAN MAR Yetkili Servisinde yaptırmanız için birçok sebebiniz var.

  1. Yeni Araç Garantisi / Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır. NISSAN MAR Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilen bakımlar aynı zamanda NISSAN MAR Yetkili Servisleri garantisi altındadır.

  1. Orijinal Nissan Yedek Parçaları

Orijinal Nissan Yedek Parçaları, kontrolü ve üretimi Nissan tarafından yapılmış orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

  1. Eğitilmiş Personel

NISSAN MAR Yetkili Servisleri’nde görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler Nissan tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

  1. Gelişmiş Servis Donanımı

NISSAN MAR Yetkili Servisi aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) sadece NISSAN MAR Yetkili Servisleri’nde mevcuttur. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

  1. Güncel Teknik Bilgi

Güncel teknik bilgiler tamir katalogları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığıyla NISSAN MAR Yetkili Servisleri’ne iletilmektedir. Böylece, profesyonel tavsiye ve hizmet alabileceğiniz kişilerin, aracınız hakkında en iyi bilgiye sahip olması sağlanmıştır.

Servis danışmanları tarafından otomobilinizle ilgili tüm istekler ve bulgular bilgisayar ortamında kaydedilir, müşteriye yapılacak işlemler hakkında eksiksiz ve tam bilgi verilir. Nissan Mar Portföyündeki tüm araçlar bilgisayar sistemi ile takip edilmektedir.

Servisteki işlemleriniz devam ederken bekleme salonunda ikramlarımızdan ve internet hizmetlerinden faydalanabilir,diğer modeller hakkında bilgi alabilir ve aksesuar çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Serviste işlem gören her otomobil, teslim edilmeden önce yıkatılarak temiz bir şekilde size teslim edilir.

 

Nissan’ınızın periyodik bakımı ya da diğer satış sonrası hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER