SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Birbirinden konforlu ve etkileyici tasarıma sahip tüm Nissan binek, ticari ve SUV araçlar için size sunulan sıfır araç kampanyalarını hemen keşfedin. Dilediğiniz Nissan modeli için kampanya detaylarını inceleyin ve Nissan’ınıza sahip olun!

AKILLI SÜRÜŞÜN ÖNCÜSÜNDEN AĞUSTOS AVANTAJLARI!

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

​Ağustos ayında Nissan hayalinizi sıfırdan oluşturuyoruz!

Üstün Nissan konforu ve üst düzey özelliklerle sizleri buluşturmak için bu aya özel %0 faizli kampanyalarımız sizleri bekliyor! %0 faiz kampanyalarımızın detaylarını ve Nissan Yetkili Satıcılarında sizlerle buluşmayı bekleyen Qashqai, Juke ve Micra modellerimiz için hazırladığımız Ağustos ayı satış kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

YENİ NESİL LİDER, 3. JENERASYON QASHQAİ YOLLARDA!

YENİ NISSAN QASHQAI

Ağustos ayına özel 2022 Model yılında Design Pack ve üzeri versiyonlar için 150.000 TL için 12 ay vadede %0* faiz oranlı kredi kampanyası ile sunuluyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli** Nissan Qashqai, şimdi 4×4 seçeneği, güçlü motoru, üstün sürüş performansı, LED farları, daha da geliştirilen konfor ve teknolojik özellikleriyle rekabete yön veriyor. Sizin ve aileniz için en üst düzey akıllı güvenlik özellikleriyle yanı sıra ferah iç mekan sağlayan cam tavanı, gelişmiş bağlanabilirlik özellikleri ile ile segmentindeki iddiasını sürdürüyor.

Size en uygun Qashqai’ye ulaşmak ve Qashqai’ler için size özel koşulları öğrenmek adına Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

*Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir. Kredi kampanyası 2022 Model yılı Design Pack modelleri haricinde sunulmaktadır.

**Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2021 yılları arasındaki C-SUV segmenti satış verilerine göre.  

NISSAN JUKE

Ağustos ayına özel 2022 Model yıllarında 70.000 TL 12 ay %0* kredi kampanyası ile şimdi sen de bir Juke sahibi ol!

Nissan Juke 19” alaşımlı jantlarım, LED ön farlarım, BOSE® Premium ses sistemim, alcantara deri koltuklarım, Apple Car Play ve Android Auto özellikli 8” dokunmatik ekranım, değişken sürüş modlarım, Nissan Intelligent Mobility özelliklerim, arttırılmış 422 litre bagaj hacmimle şimdi sen de benimle ileri gitmeye hazır mısın?

* Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir.

NISSAN MICRA

Şehirli ve dinamik! Nissan Micra, pratik ve akıcı sürüş özellikleri, bağlanabilirlik ve güvenlik özellikleriyle cezbediyor.  Etkileyici tasarımıyla hayatınıza heyecan katan Nissan Micra şehir tutkunlarının vazgeçilmezi. Ağustos ayına özel olarak Micra’da 60.000 TL 12 ay %0* kredi kampanyası sunuluyor. Kredi kampanyasını tercih etmeyenler için ise sınırlı sayıda Tekna CVT için özel indirimli fiyat fırsatı için Nissan Yetkili Satıcılarına danışın. Micra ile daha sen!

*Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir. 2022 model yıllarına ait Özel indirimli Micra Tekna CVT seçeneğinde kredi kampanyası geçerli değildir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 1 Ağustos 2022 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Yetkili Satıcıları’mız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.